Co se opravdu vypadá jako žena?

 

Traduction de : http://poilagratter.over-blog.net/article-a-quoi-ressemble-vraiment-un-sexe-feminin-89419885.html

English version : http://antiintox.canalblog.com/archives/2013/10/14/28215805.html

 

Flag_of_the_Czech_Republic

 

Může se to zdát neuvěřitelné, že se můžeme ptát na takovou otázku. Přesto se voskování, to je fakt, že mnoho lidí, zejména mladí lidé, nevědí nic a viděli pravda, že ženské pohlaví, aniž by vlasy často plné, ale stále alespoň částečně (vstupenka metro, brazilský, bikini, atd ...).

Měli jsme již napsal článek o sexuality (http://poilagratter.over-blog.net/article-19869774.html), většina lidí ignorovat zásadní, a to zejména u dívek ... a často ignorovány dívky samy o sobě.

Stejné to bylo s pachy, které nejsou tak špatné, právě naopak: http://poilagratter.over-blog.net/article-29100910.html

Viděli jsme šok v té době Courbet obraze: 

courbet_originedumonde

a také šok, ale na různých emocí, ale vždy způsobí tabulku dnes.

Zatím máme tedy téměř minimalistický obraz toho, co vypadá jako žena.

Stéphane Rose; Snad jediná věc, kterou nemá kam kopírovat jeho knihy; řekl depilace "zlevněné" samici a zahrnoval souběžné snížení a sexualitu žen a jejich místo ve společnosti. Voskování což představuje prvek mužnost, která zapomíná na dobré zprávy o tom, co je geografický původ (epilace, jako je mužnost a to zejména mezi mladými lidmi z poloviny 90. let) a nemůže samo o nevýhodách skrýt toto datum (den, od něhož mladí lidé z řad přistěhovalců se stal pro dospělé), kde epilace se stala masová kultura jako velmi neobratně snažil udělat další shnilé bolchos, kteří se snažili nás vymazat (as Kromě Stéphane Rose je také citovat a ne my).

Říká, že tato obrovská plocha, na níž ženy, to je zredukované na jednoduchý slot dnes a (it deliria), můžeme předpokládat, že v budoucnu kosmetické chirurgii zasáhne do již nebude jednootvorová jako druhý konečníku.

To je samozřejmě tlačit obálku trochu dále, i když ...

Ale vypadá to, nebo spíše jako žena FULL?

 Za to je to, co budeme dělat v tomto článku prezentujeme některé fotky ženského pohlaví určeného ukázat mladým lidem, co opravdu vypadá jako žena plná a jít dále, než Courbet, kdo byl spokojený, že je pila " z dálky "(ne dělat příliš provokativní s cenzurou), aniž by ukazující různé (protože tam není jen jeden) chloupky žena.

Vždyť, Neexistuje žádný ochlupení (nebo typ ochlupení), existuje několik druhů a jsou konstitutivní toho, co ženy a jsou to, co je mocně erotické; co je zcela soukromá dnešní oholil štěrbina, která je ekvivalentem toho, co fast-food v porovnání s prasklou restauraci Gault Millau.

Sandra Budeme mít jednu z hvězd 1st ATK, že jsme dobře znají na tomto blogu jako model:

 

sandra

 

V 1 (zelená šipka) se jednalo o trojúhelník, že každý ví, že doufám, masivní a jsou vyrobeny z husté vlasy.

2 (světle modré šipky) v návaznosti na trojúhelníku, měkčí vlasy jít kolem pochvy, a také řiť.

3 (červené šipky), prostor prakticky bezsrsté do slabin.

4 (černé šipky), a to i jemnější a kratší vlasy než ty předchozí a které jsou terčem slavných "Jersey" epilátory. Přesto určité vlasy na neexistující ženě u lidí.

5 (žlutá šipka), a případně troufám si říci, protože to není nalezen mezi všemi ženami, chloupky stejného typu jako předchozí, ale delší, které spojují na trojúhelník pupku.

A to je velmi důležité si uvědomit, že máme velmi odlišné ženské ochlupení tomu, který je samčí komplice jehož stydké svazků štětin ve tvaru čtverce v horní části penisu. A to je vše, kromě štětin 5, která se nachází častěji u mužů.

Nebo méně, s variacemi nebo za méně závažné formy, tam jsou vždy stejné divize. 

Téměř prázdná 3 mezi štětiny 2 a 4 jasně evokuje ... cíl (pro jaký druh harpuny pro vás?) Kde jsou bílé a černé barvy prokládané a soustředné do centra. Tam, to je špička trojúhelníku, který indikuje, kterým směrem cíl, a to je místo, kde se viditelné a vnější konec se nachází na klitoris, často maskované na konci kartáče trojúhelníku 1 a začátkem těch indikována 2. 

Je více než zřejmé, že odstraňování chloupků je více než un-erotické.