Kas iš tiesų atrodo kaip moteris?

 

Translation from : http://poilagratter.over-blog.net/article-a-quoi-ressemble-vraiment-un-sexe-feminin-89419885.html

English version : http://antiintox.canalblog.com/archives/2013/10/14/28215805.html

 

Flag_of_Lithuania

Ji gali atrodyti neįtikėtina, kad mes galime paklausti tokį klausimą. Tačiau su epiliacija, tai yra faktas, kad daug žmonių, ypač jaunų žmonių, nieko nežino ir mačiau tiesa, kad moteriška lytis, be plaukų, dažnai pilna, bet vis bent iš dalies (bilietas metro, Brazilijos, bikini, ir tt ...).

Mes jau padaryta straipsnį apie seksualumą (http://poilagratter.over-blog.net/article-19869774.html), dauguma žmonių ignoruoti svarbu, ypač mergaičių ... ir dažnai ignoruojami merginos patys.

Tai buvo tas pats su kvapais, kurie yra ne viskas blogai, priešingai: http://poilagratter.over-blog.net/article-29100910.html

Matėme Ne vėliau kaip iki Courbet tapybos laiko šoką:

courbet_originedumonde

ir šoko, bet skirtingų emocijų, jis visada sukelia lentelę šiandien.

Tačiau mes turime tada, beveik minimalistinio vaizdą, kas atrodo kaip patelės.

Stéphane rožė; Galbūt vienintelis dalykas, kurį jis turi niekur kopijuoti savo knygą; sakė plaukų šalinimas "sumažino" Moterų ir dalyvauja atitinkamai mažesnės ir seksualumą moterų ir savo vietą visuomenėje. Priešpilnis todėl sudarantis apie vyriškumo elementą, kurį jis pamiršta pat pranešti apie tai, kas yra geografinė kilmė (plaukų šalinimo pavyzdžiui, vyriškumo ir ypač tarp jaunų žmonių iš 90-ųjų viduryje) ir negali iki trūkumus paslėpti kad data (data, nuo kurios jauni žmonės iš imigrantų tapo suaugusiųjų), kur plaukų šalinimas tapo masinė kultūra labai sunkiai bandė daryti kitus supuvę bolchos kurie bandė ištrinti mus (kaip Be Stéphane Rose taip pat Cituojant juos, o ne su mumis).

Jis sako, kad tai didelė teritorija okupuota Moteris, yra sumažinama iki paprastą lizdą šiandien ir (IT kliedesiai) mes galime manyti, kad ateityje kosmetikos chirurgija įsikišti, kad būtų nebėra tuščiavidurę angą, kaip antrosios išangės. 

Tai akivaizdžiai stumti voką šiek tiek toliau, nors ...

Bet atrodo, ar veikiau, kaip patelė pilna?

 Nes tai yra tai, ką mes padarysime šiame straipsnyje pateikiame keletą moterų lyties ketinama parodyti jauniems žmonėms, kas iš tiesų atrodo patelė PILNAS ir eiti toliau nei Courbet kuris buvo turinį būti pjūklas "nuotraukų iš tolo "(nedaryti pernelyg provokuojantis su cenzūros) neparodant skirtingus (nes ten yra ne tik vienas) plaukus moteris.

Tikrai nėra gaktos plaukai (arba gaktos plaukų tipo), yra keletas rūšių ir yra sudedamoji apie tai, ką patele ir yra tai, ką yra galingai erotika; kas yra visiškai privatus šiandien nusiskuto ritininės, kad yra ką greito maisto, palyginti su krekingo restorane Gault Millau ekvivalentas.

Sandra Mes priimsime vieną iš 1-osios ATK žvaigždžių, mes gerai žinome šiame dienoraštyje kaip modelis:

sandra

1 (žalia rodykle) tai buvo trikampis, kad visi žino, aš tikiuosi, masyvi ir pagaminti iš storos plaukai.

2 (šviesos mėlynos rodyklės) į trikampio tęstinumo, minkštesnė plaukai eiti aplink vulvos, o taip pat į išangę.

3 (raudonos rodyklės), erdvė beveik plikasis kirkšnis.

4 (juodos rodyklės), net prabangiau ir trumpesnis plaukų nei ankstesnieji ir kurie yra iš garsaus "Jersey" epiliatoriai taikiniu. Dar pirma plaukai neegzistuojančio moteriai žmonėms.

5 (geltona rodyklė) ir, pasirinktinai, drįsčiau pasakyti, nes jis yra ne rasti tarp visų moterų, plaukai tos pačios rūšies, kaip ir ankstesnis, bet ilgiau, kurios prijungti trikampis prie bambos. 

Ir tai yra labai svarbu atkreipti dėmesį, kad mes turime labai skirtingas moterų gaktos plaukus, kad vyrų bendrininko, kurio gaktos kuokštas į kvadrato viršuje varpos formos. Ir tai yra viskas, išskyrus šereliais 5, kuris yra rasti dažniau vyrai.

Ar mažiau, su variacijomis arba pagal mažiau sunkių formų, visada yra tas pats padalinys.

Beveik tuščia 3 tarp ir šerių 2 ir 4 aiškiai asocijuojasi ... tikslą (už kokio tipo harpūnas jums?) Jei baltos ir juodos spalvos sluoksniuota ir koncentriniai į centrą. Ten, ji yra trikampio, kad parodo, kuria kryptimi siekiama galiukas ir, kad yra ta vieta, kur matoma ir išorinis galas yra klitorio, dažnai užmaskuota pagal trikampio 1 šepečiu pabaigoje ir tiems, pradžios nurodyta 2.

Tai yra daugiau nei akivaizdu, kad plaukų šalinimas yra daugiau nei un-erotika.