Kas īsti izskatās sieviete?

 

Translation from : http://poilagratter.over-blog.net/article-a-quoi-ressemble-vraiment-un-sexe-feminin-89419885.html

English version : http://antiintox.canalblog.com/archives/2013/10/14/28215805.html

 

Flag_of_Latvia

 

Tas var likties neticami, ka mēs varam uzdot šādu jautājumu. Tomēr ar vaksāciju, tas ir fakts, ka daudzi cilvēki, īpaši jaunieši, neko nezinu un esmu redzējis taisnība, ka sieviešu dzimuma bez mati bieži pilna, bet vēl vismaz daļēji (biļete metro, Brazīlijas, bikini, utt ...).

Mums jau bija darīts rakstu par seksualitāti (http://poilagratter.over-blog.net/article-19869774.html), lielākā daļa cilvēku ignorēt būtisks, un jo īpaši attiecībā uz meitenēm ... un bieži vien ignorē meitenes paši.

Tas bija tas pats ar smakām, kas nav slikts, gluži pretēji: http://poilagratter.over-blog.net/article-29100910.html

Mēs redzējām šoku tajā laikā Courbet glezniecības:

courbet_originedumonde

un arī šoks, bet uz dažādām emocijām, tas vienmēr rada galda šodien.

Taču mums ir tad, gandrīz minimālisma priekšstatu par to, kas izskatās kā sieviete.

Stéphane Rose; Varbūt vienīgā lieta viņam ir nekur kopēt savu grāmatu; teica epilāciju "samazināts" ir sieviete un iesaistīti vienlaikus samazināšanu, un seksualitāti sieviešu un viņu vietu sabiedrībā. Vaksācija tādējādi kas veido machismo elements, kas viņš aizmirst ziņot arī par to, kas ir ģeogrāfisko izcelsmi (matu noņemšanas, piemēram, machismo un jo īpaši jauniešiem no 90. gadu vidus vidū) un nevar ar mīnusi paslēpt ka datums (datums, no kura jaunieši no imigrantu kļuva pieaugušo) ja epilāciju kļuvis masu kultūra kā ļoti neveikli centās darīt citas sapuvis bolchos kurš mēģināja izdzēst mums (kā Bez Stéphane Rose arī minot tos un nav ar mums).

Viņš saka, ka šī lielākā platība, ko aizņem mātītes, tas ir samazināts līdz vienkāršu slots šodien un (IT delīrijs), mēs varam pieņemt, ka nākotnē kosmētikas ķirurģija iejauksies, lai vairs nebūs single caurums kā otro anālo atveri.

Tas ir acīmredzami push aploksnes mazliet tālāk, lai gan ...

Bet izskatās, vai drīzāk kā sieviete FULL?

Jo šis ir tas, ko mēs darīsim šajā rakstā klāt dažas fotogrāfijas no sieviešu dzimuma mērķis ir parādīt jauniešiem, kas tiešām izskatās kā sieviete FULL un iet tālāk nekā Kurbē kurš saturs būt zāģis " no tālienes "(neizdarīt pārāk provokatīvs ar cenzūru), neparādot dažādus (jo tur ir ne tikai viena) matiņus sievietes.

Par tiešām, tur nav A kaunuma mati (vai A kaunuma apmatojuma tips), ir vairāki veidi, un ir noteicošā kāda sieviete, un ir tas, ko ir spēcīgi erotiska; kas ir pilnīgi privāta šodienas skūta spraugas, kas ir līdzvērtīgs tam, ko ātrās ēdināšanas salīdzinājumā ar ieplīsušu restorānu Gault Millau.

Sandra Mēs ņemšu vienu no 1. ATK zvaigznēm, mēs zinām arī par šo blogu kā modelis:

sandra

1. (zaļā bulta), tas bija trijstūri, ka visi zina, ka es ceru, masveida un izgatavoti no bieziem matiem.

2 (gaiši zilas bultiņas), kas nepārtrauktību trijstūra, mīkstāki mati iet apkārt vulvas, un arī tūpļa.

3 (sarkanās bultas), kas ir telpa praktiski bez matiem cirksnī.

4 (melnās bultas), pat smalkāka un īsāks matu nekā iepriekšējās, un kas ir mērķis slaveno "Jersey" EPILATORI. Vēl īpaši matu neeksistējošu sievietei cilvēkiem.

5 (dzeltenā bulta), un pēc izvēles uzdrošinās es saku, jo tas nav atrodams starp visām sievietēm, mati paša tipa kā iepriekšējā, bet ilgāk, kas savieno trīsstūri uz nabu.

Un tas ir ļoti svarīgi atzīmēt, ka mums ir ļoti atšķirīga sieviešu kaunuma mati ka vīriešu līdzdalībnieks kuras kaunuma kušķis ar četrstūra formā virs dzimumlocekļa. Un tas ir viss, izņemot saru 5, kas ir atrodami biežāk vīriešiem.

Vai mazāk, ar variācijām vai zem mazāk smagas formas, ir vienmēr tas pats sadalījums.

Gandrīz tukša 3 starp saru 2. un 4. skaidri atsauc atmiņā ... mērķi (par to, ko no harpūnu jums veids?) Ja baltās un melnās krāsas ir starplikām un koncentrisks uz centru. Tur tas ir tip no trijstūra, kas parāda, kurā virzienā mērķis un tas ir vieta, kur redzams un ārējais gals atrodas klitora, bieži nomaskētas ar beigām suku no trijstūra 1 un sākumā tos apzīmēti ar 2.

Tas ir vairāk nekā skaidrs, ka epilāciju ir vairāk nekā ANO erotiska.