Mis tegelikult välja näeb naine?

 

Translation from : http://poilagratter.over-blog.net/article-a-quoi-ressemble-vraiment-un-sexe-feminin-89419885.html

English version : http://antiintox.canalblog.com/archives/2013/10/14/28215805.html

 

Flag_of_Estonia

 

See võib tunduda uskumatu, et me võime küsida selline küsimus. Kuid koos vahatamine, see on fakt, et paljud inimesed, eriti noored, ei tea midagi ja näinud tõsi, et naissugu ilma juukseid tihti täis, kuid siiski vähemalt osaliselt (pilet metroo, Brasiilia, bikiinid, jne ...).

Meil oli juba teinud artikli kohta seksuaalsuse (http://poilagratter.over-blog.net/article-19869774.html), enamik inimesi ignoreerida oluline, eriti tüdrukute ... ja sageli ignoreeritud tüdrukud ise.

See oli sama lõhnu, mis ei ole kõik halb, pigem vastupidi: http://poilagratter.over-blog.net/article-29100910.html

Nägime šokk tol ajal Courbet maal:

courbet_originedumonde

ja ka šokk, kuid erinevaid emotsioone, ta on alati põhjustab tabelis täna.

 

Ometi on meil siis peaaegu minimalistlik pilt sellest, mida näeb välja nagu naised.

 

Stéphane Rose; Võib-olla ainus asi, mida ta on kuhugi kopeerida oma raamatus; ütles karvade eemaldamine "vähendatud" naiste ja osaleb samal ajal vähenesid ja seksuaalsuse naiste ja nende koha ühiskonnas. Vahatamine moodustades seega element Machoilu mida ta unustab aru ka sellest, mis on geograafilise päritolu (karvade eemaldamiseks näiteks Machoilu ja eriti noorte seas alates 90ndate aastate keskpaigast) ning see ei miinuseid peita sel kuupäeval (kuupäev, millest alates noorte immigrantide sai täiskasvanud), kus karvade eemaldamine on saanud massikultuuri väga kohmakalt püüdnud teha muid mäda bolchos kes püüdis kustutada meist (kui Lisaks Stéphane Rose ka viidates neile ja mitte meie).

Ta ütleb, et see suur pindala naine, see on võimalikult lihtne pesa täna (see deliirium) võib eeldada, et tulevikus kosmeetiline kirurgia sekkub, et enam ei oleks ühe augu teise pärak. 

See on muidugi push ümbrikus veidi kaugemale, kuigi ...

Aga tundub, või pigem nagu naissoost täis?

Sest see, mida me teeme selles artiklis tutvustame mõningaid pilte naissugu mõeldud näitamaks noortele, mis tegelikult välja näeb naine täielikult ja minna kaugemale kui Courbet kes oli sisu olema saag " kaugelt "(mitte teha liiga provokatiivne tsensuur) näitamata erinevad (sest seal ei ole lihtsalt üks) karvad naissoost.

Sest tõepoolest, puuduvad a häbemekarvad (või tüüpi häbemekarvad) on mitut tüüpi ja on olulised, mida naine ja see, mida on võimsalt erootilise; Mis on täiesti era tänapäeva raseeritud pilu, mis on samaväärne mida kiirtoidu võrreldes pragunenud restoran Gault Millau.

Sandra Võtame üks 1st ATK tähed, mida me teame ka seda blogi eeskujuks:

sandra

1 (roheline nool) oli see kolmnurk, et igaüks teab, et ma loodan, massiivne ja valmistatud paksud juuksed.

2 (helesinine noolt) järjepidevuse kolmnurk, pehmem juuksed lähevad ümber häbeme ja ka päraku.

3 (punased nooled), ruumi praktiliselt karvadeta kubemes.

4 (must nooled), isegi peenem ja lühem juuksed kui eelmised ja mis on siht kuulsa "Jersey" epilators. Kuid teatud juuksed olematu naine inimestel.

5 (kollane nool) ja soovi korral julgen öelda, sest see pole leitud kõigi naiste, karvad on sama tüüpi kui eelmine, kuid enam, mis ühendavad kolmnurga naba.

Ja see on väga oluline märkida, et meil on väga erinevad naissoost häbemekarvad omaga mees kaasosaline, kelle kubemekarvu tups on ruudukujuline peal peenis. Ja see on kõik, välja arvatud harjased 5, mis on leitud sagedamini meestel.

Või vähem, variatsioonid või kergemad vormid, on alati sama jaotust.

Peaaegu tühi 3 vahel harjased 2 ja 4 on selgelt tekitab ... määrani (millist harpuun teile?) Kui valge ja must värv on paigutatud vaheldumisi ja kontsentriline keskus. Hetkel on otsa kolmnurga mis näitab, millises suunas eesmärk ja see on koht, kus nähtavad ja välimine ots asub kliitor, sageli maskeeritud lõpuks harja kolmnurga 1 ja algust need tähistatud 2.

See on rohkem kui ilmne, et karvade eemaldamine on rohkem kui un-erootiline.