Що насправді виглядає як жінка?

 

Translation from : http://poilagratter.over-blog.net/article-a-quoi-ressemble-vraiment-un-sexe-feminin-89419885.html

English version : http://antiintox.canalblog.com/archives/2013/10/14/28215805.html

 

Flag_of_Ukraine

 

Це може здатися неймовірним, що ми можемо поставити таке питання. Проте, з воском, це факт, що багато людей, особливо молоді люди, нічого не знають і бачили правда, що жіноча стать без волосся часто сповнені, але до сих пір, по крайней мере, частково (квиток метро, ​​бразильський, бікіні, і т.д ...). 

Ми вже зробили статтю про сексуальність (http://poilagratter.over-blog.net/article-19869774.html), більшість людей ігнорують істотне, і особливо для дівчаток ... і часто ігнорується дівчаток самі по собі.

Те ж саме було з запахами, які не все так погано, а зовсім навпаки: http://poilagratter.over-blog.net/article-29100910.html

Ми бачили шок свого часу картини Курбе:

courbet_originedumonde

а також шок, але на різних емоцій, він завжди викликає таблицю сьогодні.

Проте, у нас є те, майже мінімалістський картину того, що виглядає як жінка.

Stéphane Rose; Мабуть, єдине, що йому нікуди скопіювати його книгу; сказав, видалення волосся "знижена" самку і бере участь супутнє зниження, і сексуальність жінок і їх місце в суспільстві. Зростаючий утворюючи таким чином елемент мужності, який він забуває також повідомити про те, що є географічне походження (видалення волосся, таких як мачизм і особливо серед молоді з середини 90-х) і може не приховувати мінуси ця дата (дата, з якої молоді люди з іммігрантів стали для дорослих), де видалення волосся стало масова культура як дуже невміло намагалися зробити інші гнилі bolchos, які намагалися стерти нас (як Крім Stéphane Роуз також з посиланням на них, а не з нами).

Він каже, що ця велика площа, яку займає самка, вона зводиться до простого слот сьогодні і (він) марення ми можемо припустити, що в майбутньому косметичної хірургії втручатиметься більше не буде один отвір в якості другого ануса.

Це, очевидно, підштовхнути конверт трохи далі, хоча ...

Але виглядає, або, скоріше, як жіночий ПОВНИЙ?

 Тому що це те, що ми будемо робити в цій статті представлені деякі фотографії жіночої статі, призначених, щоб показати молодим людям, що насправді виглядає жінка ПОВНИЙ і піти далі, ніж Курбе, хто був задоволений, щоб бути пила " здалеку "(не робити занадто провокаційною з цензурою), не показуючи різні (бо це не тільки один) волосся жінки.

Бо насправді, немає лобкової волосся (або тип лобкових волосся), є кілька типів і конститутивним якої жінки і те, що має сильно еротично; що є повністю приватним сьогодні поголився щілину, яка є еквівалентом того, що фаст-фуд в порівнянні з крекінг-ресторан Го Мійо. 

Сандра Ми візьмемо одну з 1-ої зірки ATK, що ми добре знаємо на цьому блозі в якості моделі:

sandra 

В 1 (зелена стрілка) це був трикутник, який всі знають, я сподіваюся, масивні і зроблені з товстих волосся.

2 (світло-сині стрілки) в безперервності трикутника, м'якше волосся йдуть навколо вульви, а також анус.

3 (червоні стрілки), простір практично безволосе в паху.

4 (чорні стрілки), навіть тонше і коротше волосся, ніж попередні, і які є мішенню знаменитих "Джерсі" епіляторів. Проте, певний волосся неіснуючої жінки в організмі людини.

5 (жовта стрілка), і, можливо, насмілюся сказати, тому що він не буде знайдений серед всіх жінок, волосся одного і того ж типу, що й попередній, але довше, які з'єднують трикутник до пупка.

 

І це дуже важливо відзначити, що у нас є дуже різні жіночих лобкових волосся, що і чоловічий співучасника якого лобкової клаптиків в формі квадрата, що стоїть на верхній частині пеніса. І це все, крім щетинок 5, який частіше зустрічається у чоловіків. 

Або менше, зі змінами або в менш важких формах, завжди є те ж саме поділ.

Майже порожній 3 між щетинками 2 і 4 явно викликає ... мета (для якого типу гарпуна до вас?) Де перемежовуються білі і чорні кольори і концентричні до центру. Там, це вершина трикутника, який вказує, в якому напрямку і спрямовані, що це місце, де видиме і зовнішній кінець лежить клітора, часто замасковані під кінець кисті трикутника 1 і початком тих позначається 2. 

Це більш ніж очевидно, що видалення волосся більше, ніж не-еротично.